Początki

O MNIE

Nazywam się Adrian Jeżycki.  Kieruję zespołem j-it.

Informatyką zajmuję sie od długiego juz czasu. Dawniej komputery były moim hobby. To pozwoliło mi zyskać pewną renomę na rynku.

Ale przyszedł czas na zmiany! Rozwój technologii spowodował zapotrzebowanie na sieci komputerowe. Jak wiadomo popyt kształtuje podaż było to wiec okres wzmożonej pracy z sieciami komputerowymi. Jak wiadomo rozwinęła się nie tylko technologia sprzętowa. Systemy serwerowe zaczęły prezentować swoje nowe oblicze. Windows 2000 Server był wielkim krokiem na przód a moja znajomość tego systemu pozwoliła na budowanie rozwiązań domenowych w oparciu o potężne gotowe serwery ale też te składane z podzespołów. Wprowadzanie tych rozwiązań wiązało się dodatkowo z obsługą informatyczna firm w których te rozwiązania zostały wdrożone. Były to również początki mojej pracy z systemami Linux.

Kolejne lata to praca zawodowa związana z obsługą informatyczną przedsiębiorstw. I wreszcie przyszedł czas na Windows Server 2003 a z nim zmiany, wielkie zmiany. Nowy zaawansowany system serwerowy stał sie niezwykle popularny. Liczne wdrożenia spowodowały ze poznałem ten system jeszcze dokładniej. Tu zaczęła się moja przygoda jako Freelancera. Odtąd oprócz wykonywania stałych zleceń obsługi informatycznej w firmach oraz zleceń od klientów prywatnych wykonywałem duże projekty wdrożeń Windows Server 2003 połączonych z przygotowaniem infrastruktury sieci komputerowych. Prężny rozwój telefonii internetowej VoIP to kolejny krok w przód - odtąd coraz rzadziej montowałem tradycyjne centrale telefoniczne zastępując je odpowiednim oprogramowaniem. Na dzień dzisiejszy również Windows Server 2008 nie jest mi obcy.

Informacje kontaktowe znajdą Państwo w menu Kontakt. Zapraszam również do zapoznania się z Ofertą.